Zadzwoń do nas

Kadra

Sprawdź ofertę kursów dla dzieci

Kadra

GRONOBRANIE - dołącz do naszej kadry już dzisiaj. Napisz do nas email'a lub zadzwoń.

mgr Aleksandra Dąbrowska

Z zawodu i z zamiłowania jestem nauczycielem. Wybierając ten kierunek kształcenia, nie przypuszczałam, że stanie się on również moją pasją i przyniesie tyle spełnienia i radości.

Wiedzę teoretyczną zdobytą podczas szkoleń, studiów, zarówno magisterskich, jak  i podyplomowych, wzbogacałam działalnością praktyczną jako wolontariusz, animator i wychowawca. W Akademii odkryłam jednak, że najlepsze efekty pracy i edukacji zarówno dla ucznia, jak i nauczyciela przynosi nauka przez zabawę, co też z powodzeniem wdrażam, prowadząc kursy, półkolonie, kolonie oraz zajęcia dodatkowe w rzeszowskich placówkach. Kluczem do sukcesu jest dla mnie także przekonanie, że w każdym dziecku jest potencjał, a zadaniem nas, nauczycieli, tylko odpowiednie podejście, by go rozbudzić. To wszystko  utwierdza mnie w przekonaniu, że wybór mojej drogi zawodowej nie był przypadkowy i że będąc tu gdzie jestem mogę wiele.

Poza tym moimi pasjami są długie i wyczerpujące wyprawy, świat kuchni oraz działalność społeczna.

mgr Adrianna Capłap

Z wykształcenia jestem fizykiem. Posiadam kwalifikacje do nauczania fizyki na każdym etapie edukacji. Ponadto jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Doświadczenie zdobywam prowadząc kursy matematyczne w Akademii Nauki dla dzieci w różnym wieku. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i nowej energii, co powoduje,że chcę sie rozwijać jeszcze bardziej, ale najważniejsze dla mnie jest zaszczepienie w dzieciach miłość do przedmiotw ścisłych.

Sprawdź ofertę kursów dla dzieci