Zadzwoń do nas

O nas

Sprawdź ofertę kursów dla dzieci

O nas

Akademia Nauki to grupa pasjonatów, dla których edukacja jest sprawą kluczową.  W Polsce Akademia Nauki działa od 1998r., tworząc nowatorskie programy edukacyjne, których celem jest polepszenie jakości i sprawności uczenia się.

Na komercyjnych kursach w całej Polsce uczy się tysiące dzieci rocznie. Akademia Nauki w Rzeszowie działa od 2009 i jest jednym z ponad 50 ośrodków franczyzowych. Zatrudniamy 20 osobową grupę ekspertów z dziedziny pedagogiki, psychologii oraz nauczycieli przedmiotowych: matematyków, fizyków, filologów. Corocznie szkolimy i podnosimy nasze kwalifikacje  na licznych szkoleniach i warsztatach. Naszą misją jest propagowanie naturalnego stylu uczenia się, który niesie zadowolenie i poczucie pewności siebie u dzieci oraz szerzenie wiedzy poprzez wykłady, warsztaty m.in. o stałej potrzebie rozwoju kompetencji społecznych u dzieci, jak również kompetencji rodzicielskich, rozwoju inteligencji emocjonalnej, pracy mózgu itp. wśród rodziców i nauczycieli.

Dlaczego szkoła podstawowa?

Akademia Nauki w Rzeszowie to miejsce, w którym spotykają się rodzice w różnym wieku, z różnych stron Rzeszowa, ale wszyscy połączeni są jedna myślą, aby każde dziecko, mogło rozwijać swój potencjał w głębokiej kulturze dialogu, zaufania oraz szacunku. Dla wielu rodziców, ich obecna szkoła podstawowa realizuje głównie podstawę programową oraz przygotowuje uczniów do testów. Nauczyciele, w takiej szkole mają bardzo ograniczone możliwości aby poszerzać materiał lekcyjny, tworzyć własne projekty, być kreatywnym. Szkoła staje się  „agencją pośredniczącą w nauczaniu”, a „szufladkowanie”, „sortowanie” oraz „wykluczenie” to pospolite problemy dzisiejszych szkół.

Sprawdź ofertę kursów dla dzieci